O našej spoločnosti

Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami v obore

Sme rodinnou firmou, ktorá na trh krbov, pecí a komínov  vstúpila v roku 2002.

Za 21 rokov sme zrealizovali cez 1500  akumulačných krbov, pecí, záhradných zostáv a postavili ,či asanovali stovky komínových systémov.

Bezpečnosť, funkčnosť a originalita sú pre nás hnacím motorom. Každej stavbe dávame individuálnu pečať a náš rukopis.

Každá stavba je pre nás výzvou a spokojnosť zákazníka je pre nás najväčšou odmenou.

REFERENCIE

Názor našich klientov

Komplexné služby v obore

Všetko pod jednou strechou

Prioritou našej firmy je poskytnutie komplexných služieb – od návrh, prepočtu,  nadimenzovanie až po samotnú montáž. Našou preferenciou je kvalitná stavba, dominantný, avšak nenásilný vizuál, to všetko v maximálnej kvalite, za rozumné peniaze.

Vizualizácia stavieb v kvalitnom 3D Palette programe nie je samozrejmosťou pri návrhu krbov a pecí, ale aj komínových systémov, či montáže prenosných kachľových piecok

Odbornosť je naším korením o čom svedčia každoročné školenia u významných výrobcov , aj naša kvalifikácia pre oprávnenie na čistenie a kontrolu komínových systémov a ich revízie.

Dávame si záležať

To čo nás zdobí je kvalita

V sídle firmy  si vedia naši klienti pozrieť funkčné diela, komínové systémy, približne 25 výstavných kachľových piecok ,vzorky glazúr, príslušenstvo krbov.

Naša firma poskytuje našim klientom do vzdialenosti 30 km dopravu a montáž kachľových piecok – zdarma.

Na našich klientov myslíme aj po samotnej realizácii diela – poskytujeme  im  pozáručný servis.

Ponúkame  a spolupracujeme s osvedčenými výrobcami, vďaka čomu sa za naše diela  vieme  zaručiť v podobe  3 – ročnej  záruky na montáž.

O všetkom budete mať prehľad

Na všetkých detailoch záleží. Celý postup práce si radi prejdeme s vami

V predprípravnej činnosti zabezpečujeme našim klientom, poprípade ich stavebným dozorom, stavebné a vykonávacie výkresy – pôdorysy stavby, špecifikáciu externého vzduchu ,zaústenia komínového systému, výkresy stavebných prierazov apod. Naše stavby archivujeme 10 rokov.

 

V súčasnosti je v plnej príprave stavba novej modernej  polyfunkčnej budovy, v ktorej bude znásobená plocha pre show – room, čím iste uspokojíme aj tých najnáročnejších klientov.

Naša práca s klientom sa završuje preberacím protokolom, v ktorom našu kvalitu prác a kvalitu dodaných komponentov vieme garantovať 3 ročnou zárukou.

Kontaktujte nás

    man