O nás

V spleti informácii a výbornej marketingovej podpore či už  výrobných firiem, alebo dodávateľských firiem pôsobiacich v kachliarskom odvetví, je Vám ťažko zorientovať sa a vybrať tú najvhodnejšiu stavbu. Sám to poznám, každý si chváli svoje. Rada a skúsenosť kachliara, ktorý svoj prehľad získal skúsenosťami a praxou je teda na nezaplatenie.

Dávno už neplatí, že pekný krb je dobrý krb.

Snažíme sa Vám poradiť najefektívnejšie riešenia, alternatívy so svojimi plusmi aj mínusmi.

Aby ste mali doma krb, ktorý poteší nie len Vaše oko, ale zohreje Vaše telo a najmä nezoderie vašu peňaženku, to chce nielen šikovného remeselne zručného kachliara, ale aj  citlivého dizajnéra a ako som spomínal "odborníka nad vecou," ktorý vie  ponúknuť viacero alternatív.

Nie je ničím  výnimočným, že klientovi  sme  ušetrili  niekoľko  stoviek €, tým, že sme mu navrhli oveľa efektívnejšie, lacnejšie a jednoduchšie  riešenie ako pôvodne plánoval. Je pravdou, že naopak, neraz sa nám stane, že pre dosiahnutie požadovaných parametrov a vlastností dela, ktoré klient požaduje sa rozpočet stavby oproti jeho plánovanej investícii  navýši.

Dizajn, ktorý osloví, technológia o ktorú sa môžme oprieť a efektivita stavby, ktorú každý z nás pochopiteľne požaduje sú piliere na ktorých staviame.

Až chceme niečo porovnať a poznať,musíme to postaviť, sledovať, ako sa dielo správa, aké sú jeho výstupné teploty, teploty z ťahového systému, teploty a hrúbka plášťa, lavice, akumulácie, čistoty skla, životnosť materiálov a pod. Materiál, či technológiu nehodnotíme už dávno podľa značky, ale podľa jeho reálnych vlastností, parametrov, jeho ceny vzhľadom k efektívnemu investovaniu a pod.

Viac ako 10 ročné skúsenosťi so stavbami a najmä spätná väzba od klientov je  ďalšou pridanou hodnotou do nových diel.

Snažím sa každé dielo navrhovať tak, aby bolo referenčné - chce ta čas a hranie s detailami, ale keďže práca je pre mňa koníček, je to ten  najmenší problém.

Budeme radi,až sa pridáte k našim ďalším spokojným klientom.

Sakáč Miroslav

Sme  zakladajúcim členom SANEK /Slovenská asociácia nezávislých kachliarov /.

Tel/Fax: +421 53/44 10 782
Mobil: 0903 175 385, 0911 175 385
E-mail: krby-spis@krby-spis.sk
Krby-Spiš
Gorkého 22
052 01 Spišská Nová Ves